Pozvánky na akce:

Pokud chcete dostávat pozvánky emailem, vložte svou emailovou adresu a dejte odeslat. Zasílání můžete kdykoli zrušit.

Vítá Vás L'AURA

 

Nabízíme pronájem prostor pro:

 

LEKTORY (yoga, taichi apod.)
informace o podmínkách na tel. 777 529 777 nebo pište na email. - kontakt@laaura.cz

.
NAPSALI O NÁS ......

 

IDNES

 

casopis casopis

.
MŮJ DŮM
casopis...casopis

 

MLADÁ FRONTA DNES

casopis.casopis. casopis.casopis

.
.

MÁME RÁDI A SPOLUPRACUJEME S:
www.nanovo.cz
www.paletky.cz
www.hanakroa.firemni-web.cz

.

 

 

 

Dům plný inspirace a překvapení, který vznikal s vizí dát secesní vile (historie domu), na které se podepsal zub času, nový dech. Volbou zabudovaných materiálů a nízkou produkcí emisí skleníkových plynů chceme snížit jeho ekologickou stopu. Naším hlavním záměrem je šetřit přírodu a přitom dát energii domu tak, aby zde život proudil stále a v uspěchané době klidně.

 

K novému životu domu a jeho vnitřních prostor jsme použili tradiční materiály a doplnili je přírodninami jako je sláma, hlína, dřevo a kámen. Kromě ekologických stavebních materiálů jsme dům vybavili rozvody vzduchotechniky s možností zpětného získávání odpadního tepla a tak doufáme, že vždy budete v domě cítit čerstvý vzduch a užívat si tepelné pohody.

 

V interiéru nenajdete nikde ostrý roh,
vše je krásně kulaté a zaoblené – tak, jak to máme rádi:).

 

 

Čím Vás můžeme inspirovat k návštěvě již teď?

 

V 1. podlaží se nachází bývalý prostor kavárny, který si nyní můžete pronajmout pro vaše workshopy, semináře, oslavy...a k tomu vám přiravíme skvělé vegetariánské občerstvení. (více informací v sekci Laura Workshopy).

 

Ve 2. podlaží je příjemný prostor, kde probíhají pravidelné lekce yogy, tance, pilates....., masérna a kosmetický salon.

 

 

Tedy osvěžte svého ducha i tělo a dopřejte si cítit se spokojeně.

Těšíme se na Vás!

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."